O tym co ważne dla polskiej wsi.

Czyste powietrze czysty zysk Czyste powietrze czysty zysk
Talk icon

Informacje

13-04-2019

Autor: Robert Wyrostkiewicz

Ludzie Przeciwko Myśliwym kłamią? Zobacz skąd biorą zdjęcia

Ludzie Przeciwko Myśliwym kłamią? Zobacz skąd biorą zdjęcia

Założyciel „Ludzi Przeciwko Myśliwym” to złodziej! Za takie uznał go sąd. Rafał Gaweł został skazany prawomocnym wyrokiem bezwzględnego więzienia za wyłudzenia i malwersacje finansowe. Społeczność Leśny Patrol - Ludzie Przeciwko Myśliwym działa nadal i już w nazwie rozróżniająca wśród nas „ludzi” i „myśliwych” (wiadomo, kto w tym zestawieniu robi za współczesnych Żydów). Wczoraj owi „ludzie” postanowili osiągnąć Himalaje w dziedzinie uprawiania fake-newsa.

 

„Myśliwy na swoim polu rozkładał wnyki w które wpadły sarny”

 

- informowali „Ludzie”.

 

„Jeden z członków Polskiego Związku Łowieckiego który posiada ziemię w miejscowości Kmiecin (woj Pomorskie) rozłożył w rowach melioracyjnych takie oto konstrukcje z metalowej linki w niebieskiej otoczce rozstawionej na metalowych palikach (…)"

 

Problem w tym, że krwawe zdarzenie, do którego LPM udało się zdobyć zdjęcie i opisac je na podstawie fotografii, to zdjęcie faktycznie prawdziwe, nie podrobione, ale ilustrujące zupełnie inna sytuację! Zdjęcie zostało wykonane 8 kwietnia przez Ośrodek Okresowej Rehabilitacji Zwierząt w Jelonkach, który został wezwany przez policję do koziołka widocznego na zdjęciu, bo ten zaplątał się w ogrodzenie rolnika.

 

vs

 

Wczoraj zdjęcie ukradli Ludzie Przeciwko Myśliwym, a linki uznano za element pułapki myśliwego… LPM chyba zrozumieli, że kłamstwo wydało się, bowiem post usunięto. "Świat Rolnika" jest w posiadaniu scanów manipulacji, które publikujemy w ilustracjach do tekstu.

 

„Nie znam drugiego tak perfidnie działającego portalu jak Ludzie Przeciw Myśliwym. Manipulacje, kłamstwa, kradzież zdjęć z zagranicy i przypisywanie ich polskim myśliwym to codzienność. Dziwi fakt, że po tylu ujawnionych przekłamaniach ludzie nadal dają się manipulować i pod wpływem emocji wpłacają im datki”

 

- mówi w rozmowie ze „Światem Rolnika” Diana Piotrowska z PZŁ, były wieloletni rzecznika prasowy myśliwych.

 

Profil społecznościowy Patrol Leśny – Ludzie Przeciwko Myśliwym (jeden z kilku dużych wśród fanpage’y poświęconych walce z myśliwymi) liczy sobie ponad 71 tysięcy fanów. Na stronie nie ma rozróżnienia na dobrych i złych myśliwych. Wiadomo, w totalitaryzmie prawdziwych „ludzi” współcześni „Żydzi” mogą być tylko źle, a najlepiej zarabia się na tkliwych i kradzionych zdjęciach. O krótkich nogach kłamstwa przekonał się jednak założyciel „Ludzi Przeciwko Myśliwym”, Paweł Gaweł, który za swoje złodziejstwo i wykorzystywanie ludzkiej naiwności został skazany  prawomocnym wyrokiem sądu.

 

Robert Wyrostkiewicz

r.wyrostkiewicz@swiatrolnika.info


Polub Świat Rolnika na Facebooku i bądź na bieżąco


swiatrolnika.info 2023