Talk icon

Informacje

06-02-2023

Autor: Świat Rolnika

Konferencja  #ForumDlaWsi “Zjednoczeni rolnicy gwarantem bezpieczeństwa Europy”- Ruszyły zapisy!

ForumDlaWsi

25 lutego w Toruniu odbędzie się konferencja #ForumDlaWsi “Zjednoczeni rolnicy gwarantem bezpieczeństwa Europy”.

Organizatorami konferencji są Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu oraz Instytut Gospodarki Rolnej. Wydarzenie odbędzie się już 25 lutego o godzinie 10:00 w Toruniu w gmachu Akademii Kultury Społecznej i Medialnej. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc uruchomiono już zapisy.

Ruszyły zapisy na #ForumDlaWsi. 25 lutego bądź z nami w Toruniu!

Instytut Gospodarki Rolnej oraz Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zapraszają na konferencję #ForumDlaWsi “Zjednoczeni rolnicy gwarantem bezpieczeństwa Europy”. Konferencja odbędzie się 25.02.2023 roku o godzinie 10:00 w Toruniu w gmachu Akademii Kultury Społecznej i Medialnej.

Organizacje rolnicze z Polski, Holandii, Niemiec i Litwy spotkają się w Toruniu, by dyskutować o problemach, jakie dotykają europejskie rolnictwo. Jakie wyzwania stoją przed europejskimi rolnikami w nadchodzących miesiącach? Co należy zrobić, by utrzymać rentowność polskich i europejskich gospodarstw rolnych? 

,,Podczas konferencji dyskutować będziemy o najważniejszych wyzwaniach, jakie stoją przed polskimi i europejskimi rolnikami w nadchodzących miesiącach i latach oraz o rozwiązaniach, jakich potrzebuje polska wieś, aby gospodarstwa rolne nie upadały, miały możliwość dalszego rozwoju. Szczegółowy plan konferencji prześlemy w najbliższych dniach, nie mniej jednak już teraz zachęcamy do zarezerwowania sobie tego terminu” – informują organizatorzy.

Zgłoszenia na konferencję przyjmuje Instytut Gospodarki Rolnej pod numerem telefonu: 535 526 626.

swiatrolnika.info 2023