O tym co ważne dla polskiej wsi.

Czyste powietrze czysty zysk Czyste powietrze czysty zysk
Talk icon

Informacje

18-02-2022

Autor: Karol Pepliński

Hejt stop! Myśliwi mogą zgłaszać wszelkie przejawy hejtu do PZŁ

hejt

Hejt to zjawisko, z którym styczność mamy najczęściej w internecie. Myśliwi to grupa, która szczególnie jest dotknięta falą gróźb i naruszeń.

Nagonka na myśliwych toczy się na wielu forach internetowych w kontekście wielu sytuacji. Często są to bezpodstawne oskarżenia, które wprost naruszają dobra osobiste. Polski Związek Łowiecki podjął działania i uruchomił specjalny e-mail, na który można zgłaszać wszelkie przejawy hejtu.

Zgłoś hejt do PZŁ

Polski Związek Łowiecki uruchomił specjalny adres hejtstop@pzlow.pl, na który myśliwi mogą zgłaszać wszelkie naruszenia dóbr osobistych, wystosowane do nich groźby karalne, niszczenie urządzeń łowieckich oraz zjawiska permanentnego hejtu. W wiadomości e-mail należy pokrótce opisać incydent, podać imię, nazwisko oraz kontakt telefoniczny zgłaszającego incydent. Dodatkowo należy dołączyć dokumentację dot. sprawy. Mogą być to m.in. zdjęcia lub screeny wiadomości. 

Jak informuje PZŁ, niebawem na stronie pojawi się dedykowana zakładka. Umożliwi ona przesyłanie zgłoszeń bezpośrednio do Zarządu Głównego PZŁ.

hejt myśliwi

Nagonka na myśliwych

Hejt nie omija również myśliwych. Murzą mierzyć się z nagonką z wielu stron. W przestrzeni internetowej dochodzi do absurdalnych sytuacji jak np. życzenie śmierci. W tym miesiącu byliśmy świadkami skrajnego zachowania aktywistki. Kobieta w swoich mediach społecznościowych wykazała ogromne zadowolenie z tragicznej śmieci 56-letniego myśliwego.

Przeczytaj także: Myśliwy stracił życie, czyszcząc broń. W sieci wylał się hejt

pzlow.pl/fot.pixabay.com

swiatrolnika.info 2023