Talk icon

Informacje

08-03-2021

Autor: Monika Faber

Grzegorz Puda cenzuruje rolników! Czego obawia się minister?

Grzegorz Puda

Minister Rolnictwa Grzegorz Puda w opublikowanym na swojej Facebookowej stronie filmie złożył życzenia gospodyniom wiejskim z okazji Dnia Kobiet. W odpowiedzi otrzymał dziesiątki komentarzy od rolniczek i rolników, którzy skrytykowali jego dotychczasową, szkodliwą działalność dla polskiego rolnictwa. Wszystkie niewygodne dla ministra komentarze “znikają jeszcze szybciej niż rząd wprowadza nowe podatki”, napisał jeden z internautów.

Grzegorz Puda znalazł się w ogniu krytyki ze strony rolniczek i rolników

Minister rolnictwa Grzegorz Puda złożył życzeniaGrzegorz Puda 02 gospodyniom ze wsi za pomocą filmu zamieszczonego na Facebooku. Nie spodziewał się jednak że odzew będzie odmienny do przewidywanego. Pod filmem rolniczki oraz rolnicy mocno skrytykowali jego szkodliwą działalność wymierzoną w polską wieś. W kilkadziesiąt minut pojawiło się blisko 50 negatywnych komentarzy.

Kończ waść.. wstydu oszczędź…(w przeciwnym znaczeniu). Zachodząc od d*** strony nic Pan nie zdziała podlizując się gospodyniom. Zacznij Pan szanować Rolników realnie a nie tylko w mediach

– grzmiał jeden z internautów pod filmem, który zamieścił minister Grzegorz Puda

Niewygodne dla ministra komentarze jednak szybko zniknęły, a wszystkie pytania o usuwanie ich również są na bieżąco kasowane.

Żółta kartka od Wsi. Wszystkich Gospodyń Pan nie uciszy! Kasuje Pan komentarze tak samo szybko jak branże gospodarki

– zwrócił uwagę jeden z komentujących

Panie ministrze… Zrozumiałe jest, że wasz strefa komfortu kończy się po wyjściu z TVP. Proszę jednak nie usuwać komentarzy, które są panu nie na rękę. Chyba, że ma pan na sumieniu sprawę wsi. Proszę nie blokować pana Marka Miśko!

– zaapelował jeden z internautów, po tym jak Grzegorz Puda zaczął usuwać niewygodne komentarze.

Czytaj też: Piątka dla zwierząt – czy PiS planuje wprowadzić projekt tylnymi drzwiami?

Grzegorz Puda nie reaguje na problemy rolników

Na niedawnej konferencji w Sejmie poseł Stefan Krajewski zwracał uwagę, że polscy rolnicy coraz dotkliwiej odczuwają brak polityki rolnej prowadzonej przez rząd Zjednoczonej Prawicy. Według niego, obecny minister rolnictwa Grzegorz Puda nie reaguje na problemy polskich rolników.

Do kraju wjeżdżają samochody ciężarowe z trzodą niewiadomego pochodzenia i nie ma reakcji, nie ma odpowiedzi na to, co niepokoi coraz bardziej polskich rolników

– zaznaczył.

W zeszłym tygodniu szczepionka dla norek przeciwko SARS-CoV-2 została zaproponowana Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi przez firmę Zoetis. Według ekspertów zajmujących się weterynarią pomoże ona ochronić nie tylko zwierzęta, ale także interesy hodowców oraz stanowić ważny element zapewnienia zdrowia publicznego. Niestety na tę chwilę Grzegorz Puda nie odniósł się do przedstawionej przez Zoetis oferty.

fot.Twitter

swiatrolnika.info 2022