Talk icon

Informacje

13-08-2022

Autor: Mateusz Chrząszcz

Grupa Bel kupiła pakiet większościowy firmy Shandong Junjun Cheese

Grupa Bel

Grupa Bel przejęła 70% kapitału firmy Shandong Junjun Cheese. Pakiet większościowy pozwala na nowy etap ekspansji na rynek Azjatycki.

Bel spodziewa się dwucyfrowego wzrostu rocznego w ciągu najbliższych czterech lat. Shandong Junjun Cheese ma siedzibę w północno-wschodnich Chinach, czwartym co do wielkości regionie produkcji mleka w Chinach, i działa głównie jako koproducent o silnych możliwościach finansowych, przemysłowych i badawczo-rozwojowych.

Grupa Bel inwestuje w rynek azjatycki

Grupa Bel posiada portfolia, w którym znajduje się szereg serów, które od 2018 roku osiągnęły ponad 100% roczny wzrost. Przejęcie Bel obejmuje również niezbędne zezwolenia i licencje na prowadzenie Fabryki Sera Junjun w prowincji Shandong.

CEO Grupy Bel Cécile Béliot powiedziała: Wybraliśmy Shandong Jungun Cheese, który ma ogromny potencjał dla przemysłu i innowacji. Pozwoli nam to rozwinąć naszą działalność na rynku chińskim i konkurować o pozycję lidera. Zhao Lu, założyciel  Shandong Junjun Cheese dodał: Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu w branży serowej Bel Shandong Junjun zwiększył swoje możliwości badawczo-rozwojowe i produkcyjne, aby umożliwić dalszy rozwój. Tymczasem nasze najnowocześniejsze zakłady badawczo-rozwojowe i produkcyjne pomagają nam przyspieszyć wprowadzanie produktów marki Bel w Chinach.

Grupa Bel

Czytaj również: Zakłady mleczarskie przerażone! Dostawcy energii grożą ograniczeniami

Forummleczarskie.pl /fot.pixabay

swiatrolnika.info 2022