O tym co ważne dla polskiej wsi.

Czyste powietrze czysty zysk Czyste powietrze czysty zysk
Talk icon

Informacje

15-11-2021

Autor: Monika Faber

Działacze DIOZ ukradli konia i zaatakowali słownie rolnika

DIOZ

Fanpage Czarna Lista Organizacji Prozwierzęcych opublikował film z interwencji DIOZ na jednym z gospodarstw. Zachowanie działaczy ekoorganizacji woła o pomstę do nieba.

Jedna z działaczek atakuje słownie rolnika i grozi mu, że „będzie zdychał w katuszach”. Inny samozwańczy inspektor ciągnie krowę za ogon. Czy tak powinny wyglądać te "interwencje" odbierania komuś zwierząt? Policjant lub pracownik Inspekcji Weterynarii straciłby za to pracę...

DIOZ atakuje rolnika

Całe zajście miało miejsce rok temu. Działacze DIOZ wtargnęli na posesję rolnika, ciągnęli zwierzęta, a na końcu zaczęli słownie atakować hodowcę.

Wrzucam nagranie w środku nocy, ale obejrzeć polecam rano. Zamiast mocnej kawy. Są to fragmenty "interwencji" Stowarzyszenia DIOZ w gminie Bolków równy rok temu, czyli 11 listopada 2020.

– czytamy na fanpage.

Czy tak to powinno wyglądać?

Sam DIOZ ostatnio ma hobby aby na Instagramie pokazywać zdjęcia zwierząt w kiepskim stanie i pytać retorycznie, czy powinni je zwrócić oprawcy. Oczywiście nikt nie docieka czy zwierzę było chore, czy było pod opieką lekarza weterynarii albo czy jego właściciel nie był w sytuacji gorszej niż sam zwierz. Pozwolę sobie zadać równie retoryczne pytanie. Czy tak powinny wyglądać te "interwencje" odbierania komuś zwierząt? TAK/NIE.

– pyta Czarna Lista Organizacji Prozwierzęcych.

Czytaj też: Pseudoekolodzy DIOZ zbierają na psa, posługując się fejkowym zdjęciem!

fb/fot.fb

swiatrolnika.info 2023