Talk icon

Informacje

29-08-2022

Autor: Świat Rolnika

Ciągnik rozpadł się na dwie części po kolizji z osobówką

Ciągnik

W piątek 27 sierpnia w Moroczynie (woj. lubelskie) ciągnik zderzył się z samochodem osobowym. Kierujący pojazdami nie odnieśli żadnych obrażeń. 

W dniu 27.08.2022 roku o godzinie 18:17 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym w Moroczynie.

Ciągnik zderzył się z osobówką 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia dwóch zastępów Państwowej Straży Pożarnej zastano kolizję samochodu osobowego z traktorem. Na skutek zderzenia ciągnik rozpadł się na dwie części. Poszkodowanemu kierowcy udzielono wsparcia psychicznego do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego. Kierujący ciągnikiem jak i samochodem osobowym nie odnieśli żadnych obrażeń. Droga powiatowa zablokowana była w dwóch kierunkach.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi.

W działaniach udział brali: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, 2x JRG Hrubieszów w tym 6 strażaków. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Interwencja trwała 2 h 10 min.  Dokładną przyczynę zdarzenia ustala Policja.

Ciągnik

Czytaj też: Tragiczny wypadek w Przybyszewie. Kombajn przygniótł 30-latka

hrubieszow.kppsp.gov.pl/fot. KPPSP w Hrubieszowie

swiatrolnika.info 2022