Talk icon

Informacje

13-09-2021

Autor: Sebastian Wroniewski

Ciągnik pękł jak zapałka… Ranna kobieta trafiła do szpitala!

Ciągnik

Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Ciągnik pękł jak zapałka, a jego pasażerka spadła na jezdnię i trafiła do szpitala. Droga wojewódzka nr 834 była zablokowana przez kilka godzin.

Ciągnik zderzył się z autem

Wypadek miał miejsce w piątek około godziny 19:30 w miejscowości Gałęzów w gminie Bychawa. Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym na drodze wojewódzkiej nr 834, na odcinku Bychawa – Stara Wieś. Siła uderzenia była tak duża, że ciągnik pękł w połowie. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że oba pojazdy jechały w kierunku Bychawy. Kierujący seatem mężczyzna podjął manewr wyprzedzania poruszającego się przed nim ciągnika rolniczego z przyczepą. Jednak w tym samym czasie traktorzysta zaczął skręcać w lewo, w drogę na posesję. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Czytaj więcej: ZPP: Akcyzę na wódkę trzeba podnieść o 40 procCiagnik wypadek Bychawa

Pasażerka trafiła do szpitala

W wypadku poszkodowana została kobieta, która jechała traktorem. Pasażerka ciągnika spadła na jezdnię doznając obrażeń ciała. 55-latkę w poważnym stanie przetransportowano do szpitala w Lublinie. Okoliczności wypadku bada policja, ale wiadomo już=, że przyczepa nie była w żaden sposób oświetlona i nie miała też kierunkowskazów.

lublin112.pl/fot.lublin112.pl

swiatrolnika.info 2022