Talk icon

Informacje

15-01-2021

Autor: Monika Faber

Animalsi w obrzydliwej akcji! Pokazali zwłoki mężczyzny, bo chcieli jenota

Animalsi

Animalsi, skupieni w organizacjach prozwierzęcych, które na sztandarach mają ochronę zwierząt zdążyły nas przyzwyczaić do tego, że "wszystko im wolno". Tym razem granica została przekroczona przez Ekostraż z Wrocławia. Problemem nie okazało się nawet pokazanie zwłok mężczyzny… Także w tej sytuacji "dobro" zwierząt okazało się ważniejsze. 

Animalsi zrobili coś obrzydliwego

Animalsi za pośrednictwem swojego fanpage na Facebook’u opublikowali film z "interwencji" na wrocławskim Śródmieściu. Jak stwierdziła w.w organizacja w mieszkaniu, w którym przeprowadzali interwencję, dokonali "makabrycznego odkrycia". W pomieszczeniu znajdywały się zwłoki mężczyzny, a dokładnie właściciela jenota, który wykupił zwierzę z fermy.

Instytucja prozwierzęca w pierwszej wersji filmu nie ocenzurowała materiału w momentach, w których widać zwłoki, a sam opis wygląda tak:

animalsi jenot

Oczywiście nie mogło zabraknąć wątku finansowego i prośby o przekazanie 1 proc. podatku na ich działalność.

Jak animalsi weszli weszli do mieszkania?!

Po fali negatywnych komentarzy animalsi postanowili zmienić pierwotną wersję filmu na wersję z cenzurą, zanim jednak to zrobili, próbowali w nieudolny sposób wytłumaczyć się z tego, co wstawili na swój fanpage.animalsi jenot 1

W skasowanym już komentarzu, ale zachowanym na cele redakcyjne "instytucja" ta wprost przyznaje, że zajmują się ratowaniem zwierząt, a nie współczuciem dla ludzi.animalsi jenot 2

Zastanawia nas fakt, ja jakiej podstawie animalsi weszli do mieszkania? Czy asystowała im wrocławska policja? Jeżeli tak, to kto pozwolił na filmowanie zwłok mężczyzny. I ostatnie pytanie, czy wrocławska policja zamierza podjąć odpowiednie kroki w sprawie opublikowania materiału video z wizerunkiem zmarłego?

Fot. FB

swiatrolnika.info 2023