PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Hodowla / Bydło i mleko / XV Ranking FSM już we wrześniu. Izba Mleka organizuje konkurs

XV Ranking FSM już we wrześniu. Izba Mleka organizuje konkurs

Autor: Kamila Ciężka 2022-05-28 19:00:00
Ranking FSM

Już 8 września 2022 odbędzie się XV Ranking FSM i wręczone zostaną nagrody dla najlepszych firm z sektora mleczarskiego. 

Spółdzielnie i zakłady mleczarskie oceniane będą w wielu kategoriach, w tym innowacyjności, zrównoważonej produkcji, biznesu odpowiedzialnego społecznie, zielonych technologii, działalności badawczo-rozwojowej i oczywiście poszukamy lidera ekspansji. 

XV Ranking FSM już we wrześniu

To już XV Ranking FSM. Polska Izba Mleka zwraca uwagę, że z przyjemnością obserwuje coraz większe grono Pań na stanowiskach kierowniczych, które nierzadko są autorkami sukcesu przedsiębiorstw. Chcąc wyróżnić ich zaangażowanie, już po raz drugi nagrodzi „Kobietę Biznesu” sektora mleczarskiego. W ubiegłym roku tytuł ten zdobyła Pani Iwona Grzybowska – Prezes OSM Łowicz. 

,,Już po raz drugi, przy organizacji Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, mam wielką przyjemność zaprosić Panie do udziału w konkursie nagradzającym kobiety biznesu z sektora mleczarskiego – Kobieta Biznesu” – mówi Agnieszka Maliszewska - vice przewodnicząca COGECA, dyrektor Polskiej Izby Mleka.

,,Od kilku lat z wielką przyjemnością przyglądam się, jak coraz większe grono kobiet zasiada w zarządach oraz radach spółdzielni i zakładów mleczarskich. Nie jesteśmy odosobnieni w tej tendencji, ponieważ utrzymuje się ona także  w innych europejskich spółdzielniach oraz przedsiębiorstwach branży mleczarskiej, co jako vice przewodnicząca COGECA mogę z nieukrywaną przyjemnością obserwować” – dodaje.

Rola kobiet w agrobiznesie jest nie do przecenienia. Wiedza, zaangażowanie, doskonała organizacja i nierzadko świeże spojrzenie na biznes, czynią polską spółdzielczość mleczarską coraz bardziej otwartą, przyjazną i nowoczesną.

ranking fsm

Konkurs dla Pań

Polska Izba Mleka serdecznie zaprasza Panie do udziału w tym konkursie. Jego ideą jest docenienie kobiet sektora mleczarskiego i zachęcenie Pań do tego, by odważniej zasilać szeregi kadry zarządzającej branży mleczarskiej oraz by wspólnie działać na rzecz polskiego i europejskiego sektora mleczarskiego.  Nadesłane zgłoszenia oceni komisja konkursowa, a nagrodą będzie profesjonalna biznesowa sesja fotograficzna.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić ankietę, którą można znaleźć pod linkiem: https://izbamleka.pl/wp-content/uploads/2022/05/Ankieta_XV_RANKING_FSM_2022-form-1.pdf.

Kandydatury, wraz z krótkim uzasadnieniem, należy wysłać na adres: izba@izbamleka.pl 

Organizacja rankingu jest dofinansowana z Funduszu Promocji Mleka. 

Przypomnijmy, XV Ranking FSM jest organizowany przy okazji 19 Miedzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbędzie się w  dniach 7-8 września w Białymstoku. To najważniejsze spotkanie sektora mleczarskiego w tej części Europy, więcej informacji na stronie www.forum-mleczarskie.org.

Czytaj też: Rekordowo niska produkcja mleka. Za wszystkim stoi susza i ceny pasz

PIM/fot.PIM


Stres cieplny – jak zapobiegać i łagodzić jego skutki? 

Autor: Tomasz Racki 2022-06-23 20:00:00

Duńskie mleczarnie zwiększyły eksport serów na odległe rynki

Autor: Sebastian Wroniewski 2022-06-21 22:00:00

Producenci mleka alarmują. "Straty liczone będą w miliardach"

Autor: Tomasz Racki 2022-06-21 15:04:00

BULT SMOGOWICZE