PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Ekologia / Organizacje antyhodowlane / Russell Wilson i Ciara zaatakowani przez PETA za... adopcję psa

Russell Wilson i Ciara zaatakowani przez PETA za... adopcję psa

Autor: Świat Rolnika 2022-05-17 11:00:00
PETA

PETA jest zła na Russella Wilsona i Ciarę za to, że nie adoptowali szczeniaka ze schroniska, tylko najprawdopodobniej zakupili psa z hodowli.

Russell Wilson i Ciara znaleźli się pod ostrzałem PETA po tym, jak adoptowali nowego szczeniaka, który nie pochodził ze schroniska. Organizacja wyjaśniła swoją krytykę w oświadczeniu przekazanym TMZ, po tym, jak para ogłosiła na Instagramie, że nadaje imię swojemu nowemu psu Bronco.

Celebryci mają nowego psa

Celebrytka skomentowała na swoim Instagramie, że pies to najsłodszy prezent od Russella Wilsona jaki dostała w swoim życiu.  „Najsłodsza niespodzianka. Kocham cię, kochanie” – dodała, zauważając, że to prezent na Dzień Matki od jej męża.

„Poznaj… BRONCO” – napisała Ciara na Instagramie z filmem trzymającym szczeniaka. „Dzieci nazywają ją Bronco Love Brownie :)”

PETA odpowiedziała na wideo, twierdząc, że Wilson i Ciara zmniejszyli szanse na adopcję psa ze schroniska.

PETA atakuje celebrytów

PETA w swoim oświadczeniu wzywa parę do podwyższenia poziomu życzliwości poprzez adoptowanie towarzysza dla tego szczeniaka zamiast podsycania kryzysu bezdomnych zwierząt.

„Psy-matki są często zamykane w brudnych klatkach i rozmnażane w kółko, aż ich ciała się poddają. Jeden, dwuetapowy błąd, zabijając szanse psa ze schroniska na znalezienie domu” – stwierdziła PETA w TMZ, nawiązując do przeboju Ciary: „1, 2 Step”.

Pies Wilsona i Ciary nosi imię nowej drużyny rozgrywającego NFL, Denver Broncos. Były mistrz Super Bowl został sprzedany z Seattle Seahawks w zamian za kilka draftowych typów, Drew Lock, Shelby Harris i Noah Fant na początku tego roku.

Czytaj również: PETA wysłała do australijskiego premiera…krowie pierdy

hotnewhiphop.com /fot. Instagram.com/ciara


Autor: Świat Rolnika

Czy Greta Thunberg była opłacana przez Rosję? Aktywiści mają dowody


Autor: Świat Rolnika

GPC: Greenpeace podwoił swój budżet dzięki wpłatom z zagranicy


Autor: Świat Rolnika

Aktywiści klimatyczni aresztowani podczas protestu w urzędzie skarbowym


BULT SMOGOWICZE