PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Ekologia / Organizacje antyhodowlane / Greenpeace zakłócił Euro 2021! Paralotniarz - aktywista ranił na stadionie dwie osoby!

Greenpeace zakłócił Euro 2021! Paralotniarz - aktywista ranił na stadionie dwie osoby!

Autor: Monika Faber 2021-06-15 20:58:49
Greenpeace

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas dzisiejszego meczu Francji z Niemcami na Allianz Arenie w Monachium. Tuż przed rozpoczęciem spotkania na murawie wylądował… paralotniarz z organizacji Greenpeace. Na czaszy paralotni znajdował się napis „Kick out oil”, co oznacza sprzeciw wobec używania ropy naftowej. Hasło ma nawiązywać do podobnego autorstwa UEFA „Kick rasizm out of football”.

Aktywista Greenpeace ranił dwie osoby

„Wyczyn” paralotniarza okazał się głupi i niebezpieczny. Mężczyzna z dużą prędkością przeleciał nisko nad głowami kibiców zasiadających na trybunach monachijskiego stadionu. Finalnie aktywista zahaczył o metalowe liny podtrzymujące tak zwanego spidercama, czyli przesuwaną kamerę, poruszająca się nad płytą boiska.

W wyniku bezmyślności aktywisty Greenpeace ranne zostały dwie osoby – technik wideo i lekarz reprezentacji Francji. Tuż po pojawieniu się na ziemi, mężczyzna został aresztowany.

Czytaj także: Szczepan Wójcik ostro: Dość dyktatu pseudoekologów!

Greenpeace nie zakłócił samego meczu

W piłkarskim szlagierze reprezentacja Francji po dobrym spotkaniu pokonała Niemców 1:0. Wynik mógł być znacznie wyższy, ale sędzia – z powodu pozycji spalonych – nie uznał bramek Kiliana Mbape oraz Karima Benzemy.

 

 


Autor: Świat Rolnika

Czy Greta Thunberg była opłacana przez Rosję? Aktywiści mają dowody


Autor: Świat Rolnika

GPC: Greenpeace podwoił swój budżet dzięki wpłatom z zagranicy


Autor: Świat Rolnika

Aktywiści klimatyczni aresztowani podczas protestu w urzędzie skarbowym


BULT SMOGOWICZE