Ekologia

Busko-Zdrój: Miliony za usychającą trawę z rolek czy miliony na baseny?

W Busku trawa z rolki za miliony, w Solcu baseny za miliony. Co jest nam bardziej potrzebne? – pyta kandydat na radnego Buska-Zdroju Kamil Oliwkiewicz.

"Solec-Zdrój, małe uzdrowiskowe miasto, które w ostatnich latach zaczęło wyprzedzać Busko. Podobnie jak Sandomierz i Solec nie śpi. W Busku poprzez zabetonowaną Radę Miejską, niemal całkowicie usłużną człowiekowi zapatrzonemu w swoich kolegów z miast ościennych, mamy marazm, uwstecznienie społeczne i gospodarcze"

– pisze Oliwkiewicz. Jako przykład błędów w zarządzaniu miastem przytacza kwestię budowy skwerków za łączną kwotę 4,4 miliona złotych. Trawa, która została przywieziona w rolkach, obecnie wygląda bardzo źle, ponieważ po prostu usycha. 

Kandydujący do Rady Miasta Kamil Oliwkiewicz ma jednak pomysł na rozwój Buska-Zdroju. Chciałby, żeby w świętokrzyskim uzdrowisku powstały baseny mineralne, o których obecna władza "nie chce słyszeć". 

Oliwkiewicz podkreśla jednak, że to tylko jeden z jego pomysłów na rozwój miasta, kolejne zaś będzie przedstawiać sukcesywnie.

M.O./Fot. Fb Kamil Oliwkiewicz

Zgodnie z rozporzadzeniem możesz cofnąć zgode którą wcześniej nam dałeś. Jednak uprzedzamy że portal może przestać działać poprawnie. Cofnij zgodę.