PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Czas wolny /Świąteczna Paczka dla wiejskich rodzin – przyłącz się!

Świąteczna Paczka dla wiejskich rodzin – przyłącz się!

Autor: Świat Rolnika 2016-11-23 08:00:00
Świąteczna Paczka dla wiejskich rodzin – przyłącz się!

Rusza akcja "Świąteczna Paczka" zainicjowana przez Fundację Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA. Już po raz drugi z okazji Świąt Bożego Narodzenia pomoc otrzymają najbardziej potrzebujący mieszkańcy obszarów wiejskich.

 

"Celem naszych działań jest pomoc najbardziej potrzebującym, którzy mają trudną sytuację rodzinną, materialną, czy inną, która nie pozwala na radosne przeżywanie świąt. Dążymy do tego, aby zatroskane rodziny odzyskały wiarę w lepsze jutro oraz z uśmiechem mogły spojrzeć na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia" – czytamy na stronie organizatora akcji.

 

W zeszłym roku przy pomocy sponsorów Fundacja Wsparcia Rolnika przygotowała siedemdziesiąt pięć paczek dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Niedabylu. W tym roku akcja ma być skierowana do rodzin zamieszkujących obszary wiejskie na terenie województwa mazowieckiego, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i przygotowanie świąt w godnych warunkach stanowi dla nich duże wyzwanie.

 

Każdy, kto jest chętny włączyć się w świąteczną pomoc, może przekazać artykuły spożywcze, detergenty, odzież, zabawki itp. Wystarczy skontaktować się na maila fundacja@wsparcierolnika.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 grudnia bieżącego roku.

 

Fundacja zajmie się kolportażem otrzymanych darów. Na stronie zostanie także opublikowana specjalna relacja z przebiegu akcji wraz z podziękowaniami dla darczyńców.

 

Więcej szczegółów na: wsparcierolnika.pl

 

wsparcierolnika.pl/McD/Fot. FB Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia