PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Czas wolny /Sokołów uznany za najcenniejszą markę w polskim sektorze spożywczym

Sokołów uznany za najcenniejszą markę w polskim sektorze spożywczym

Autor: Sebastian Wroniewski 2021-07-02 21:17:41
Sokołów

Oprócz pierwszego miejsca w kategorii przemysłu spożywczego, Sokołów zajął również solidne 27 miejsce w ogólnym zestawieniu najcenniejszych marek w Polsce w tym roku. Bogusław Miszczuk, prezes zarządu Sokołowa, stwierdził, że nagroda jest wyrazem uznania dla silnej pozycji rynkowej firmy i zachowań korporacyjnych. Podkreśla, że ​​nagroda będzie motywować do dalszego kojarzenia marki z najwyższą jakością i dobrymi skojarzeniami.

Sokołów uznany za najcenniejszą markę

Rzeczpospolita od 15 lat prezentuje najbardziej znane marki w kraju. W tym roku Sokołów został uhonorowany tytułem najcenniejszej marki w polskim przemyśle spożywczym. Oprócz pierwszego miejsca w kategorii przemysłu spożywczego, Sokołów zajął również solidne 27 miejsce w ogólnym zestawieniu najcenniejszych marek w Polsce w tym roku. W sumie gazeta przeanalizowała 220 marek z Polski.

Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy uhonorowani tytułem najcenniejszej marki w polskim sektorze spożywczym. To potwierdzenie naszego podejścia i strategii, a także wielka pochwała dla wszystkich pracowników firmy, którzy dbają o to, aby nasza firma codziennie się rozwijała i doskonaliła.

– powiedział Bogusław Miszczuk, prezes zarządu Sokołowa.

Miszczuk dodał, że nagroda ta jest wyrazem uznania dla silnej pozycji rynkowej firmy Sokołów i zachowań korporacyjnych. Podkreśla, że ​​ta nagroda będzie motywować do dalszego kojarzenia marki z najwyższą jakością i dobrymi skojarzeniami.

Poszkodowani przez trąby powietrzne ze wsparciem. Jest rozporządzenie

Sokołów to rozpoznawalna marka

Główna siedziba spółki mieści się w Sokołowie Podlaskim.Sokolow W skład spółki wchodzi 8 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w: Sokołowie Podlaskim, Kole, Robakowie, Dębicy, Czyżewie, Jarosławiu, Tarnowie i Osiu oraz gospodarstwa hodowlane. Do jej najsilniejszych marek należą: Sokoliki, Gold, Uczta Qulinarna, Naturrino, Darz Bór.

Sokołów wytwarza około 28 tys. ton mięsa i jego przetworów miesięcznie. Oferta firmy obejmuje produkty we wszystkich asortymentach, m.in.: świeże mięso wieprzowe, wołowe, mięso kulinarne, mięso do pieczenia, szynki, salami, wędliny parzone, wędzonki, kiełbasy cienkie, wędliny suche, parówki, wędliny grillowe, dania gotowe, tatar wołowy oraz konserwy.

Firma rozszerza asortyment, wprowadzając również produkty dla osób dbających o zbilansowaną dietę – nie zawierające fosforanów, glutaminianu sodu ani sztucznych barwników (m.in. serie Uczta Qulinarna – wołowina z Sokołowa, Naturrino czy np. Chipsy Wołowe, Wieprzowe i Drobiowe). Udział w eksporcie wynosi ok. 25 procent. W sumie Sokołów eksportuje swoje produkty do 36 krajów na świecie.

meatinfo.ru/fot.wikimedia,Sokołów S.A.