PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Czas wolny /Nielegalna plantacja konopi zlikwidowana przez policję

Nielegalna plantacja konopi zlikwidowana przez policję

Autor: Monika Faber 2021-07-06 11:00:30
Nielegalna plantacja konopi

Policjanci z Pakości ujawnili ogrodową plantację konopi oraz susz marihuany. Mężczyzna, do którego należały rośliny i to co się z nich uzyskuje, usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Nielegalna plantacja konopi spowodowała, że młodemu mężczyźnie grożą nawet 3 lata więzienia.

Nielegalna plantacja konopi zlikwidowana

Kilka dni temu pakoscy policjanci uzyskali informację o tym, że na terenie jednej z posesji w mieście ma znajdować się uprawa konopi. Gdy tam wkroczyli ujawnili ogrodową plantację kilkunastu roślin w doniczkach. Dalsze przeszukanie pozwoliło na zabezpieczenie też suszu, który okazał się marihuaną oraz akcesoriów do uprawy nielegalnych roślin. Łącznie policjanci zabezpieczyli 17 roślin konopi i ponad 11 gramów marihuany – pisze policja.

Za zabronionym procederem stał mężczyzna, którego w tym czasie nie było w domu. Powiadomiony o działaniach policji 30-letni mieszkaniec Pakości stawił się sam do komisariatu i złożył zeznania. Usłyszał zarzut posiadania zabronionych ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii roślin i marihuany. Kara jakiej może się spodziewać to 3 lata pobytu za kratami – czytamy w komunikacie.

Czytaj także: Wypadek koło Bełżyc! Ciągnik wpadł do rzeki i utknął na drzewie


Autor: Sebastian Wroniewski

Rada Kobiet powołana; Lasy Państwowe mają nowy organ doradczy 


Autor: Świat Rolnika

Małopolskie: Ryś podejrzany o ataki na zwierzęta gospodarskie


Autor: Polska Agencja Prasowa

IMGW: Szczegółowa prognoza pogody na 18 i 19 maja


BULT SMOGOWICZE