PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Czas wolny /Możdżonek zaskakuje: Jak chcę wyżywić rodzinę, to idę po mięso do lasu

Możdżonek zaskakuje: Jak chcę wyżywić rodzinę, to idę po mięso do lasu

Autor: Świat Rolnika 2022-05-05 15:15:00
Możdżonek

Marcin Możdżonek, siatkarski mistrz świata z 2014 roku w jednym z programów sportowych stwierdził, że poluje by zapewnić rodzinie odpowiednie mięso.

Marcin Możdżonek to były siatkarz. Grał w takich klubach jak Skra Bełchatów, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, czy też Resovia. Rozegrał dla reprezentacji Polski 242 oficjalne spotkania. W swojej karierze zdobył tytuł mistrza świata w 2014 roku, mistrzostwo Europy w 2009 roku oraz w 2012 roku zdobył Puchar Ligi Światowej. Ponadto ma brązowy medal mistrzostw Europy, dwa medale Pucharu Świata oraz brąz w Lidze Światowej.

Mistrz Świata w programie Łukasza Kadziewicza

Marcin Możdżonek, siatkarski mistrz świata był gościem programu Łukasza Kadziewicza w programie ONETu. Były reprezentant Polski zdradził, że lubi polować w polskich lasach.

„Gdy chce zapewnić swojej rodzinie odpowiednie mięso, to ze strzelbą wybiera się do lasu. Ja wiem, co robię i działam rozsądnie. I nikt mi nie wmówi, że jest inaczej” – zapewniał w podcaście.

Możdżonek

Marcin Możdżonek chodzi na polowania

W podcaście Łukasza Kadziewicza rozmowa od razu zeszła na temat polowania i ekologii. Marcin Możdżonek zdradził, ze stara się chodzić ze strzelbą do lasu.

„Chodzę ze strzelbą do lasu. Rzadko, bo nie mam czasu, ale chodzę. Jeżeli ja chcę wyżywić swoją rodzinę, chcę im dać najlepsze mięso, nie takie z supermarketu, "nastrzyknięte" kilogramem wody, to idę po nie po prostu do lasu. Dbajmy o środowisko, ale róbmy to ze zdrowym rozsądkiem. Nie zatracajmy się w tym, nie róbmy z ekologii pseudoreligii” – dodał.

Czytaj również: Produkcja wołowiny u giganta w górę. To mięso zaleje Unię

Onet.pl /fot.facebook.com/mozdzonekofficialprofile


Autor: Polska Agencja Prasowa

Szczegółowa prognoza pogody IMGW na 21 i 22 maja


Autor: Polska Agencja Prasowa

Synoptyk IMGW: W sobotę możliwe przelotne opady deszczu


Autor: Sebastian Wroniewski

Wścieklizna znów atakuje. Kolejny przypadek wykryty u lisa 


BULT SMOGOWICZE