PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Czas wolny /Mógł zabić rodzinę! Pijany zderzył się z ciągnikiem

Mógł zabić rodzinę! Pijany zderzył się z ciągnikiem

Autor: Polska Agencja Prasowa 2021-09-14 12:08:53
pijany

Nietrzeźwy 33-latek wiózł autem rodzinę. W miejscowości Topólno doprowadził do zderzenia z ciągnikiem rolniczym, w wyniku czego poszkodowany został jego 4-letni syn. Mężczyźnie, który w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu, grozi do 2 lat więzienia, grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Skrajna nieodpowiedzialność kierowcy

Do zdarzenia doszło w miniony piątek wieczorem w Topólnie, gdy 33-letni kierujący audi A4, zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu, doprowadził do zderzenia z ciągnikiem rolniczym – poinformowała w poniedziałek asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.policja 0009876622

"Nieodpowiedzialny 33-latek podróżował z najbliższymi i przewoził w pojeździe 4-letniego syna. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu" – podkreśliła asp. Kowalska. Jak dodała, w wypadku poszkodowany został 4-latek, który z obrażeniami kończyn dolnych został przewieziony do szpitala, natomiast jego ojciec, kierujący autem pod wypływem alkoholu, doznał złamania ręki.

Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty, za które grozi mu kara do 2 lat więzienia, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Czytaj także: Znęcał się nad zwierzętami! Grożą mu 3 lata więzienia!