PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Czas wolny /Michał Urbaniak: Dziś przyszli po nas, w przyszłości mogą przyjść po kogoś innego

Michał Urbaniak: Dziś przyszli po nas, w przyszłości mogą przyjść po kogoś innego

Autor: Tomasz Racki 2022-01-07 13:09:28
Michał Urbaniak

Konfederacja została pozbawiona profilu w serwisie facebook. Sprawę skomentował poseł ugrupowania – Michał Urbaniak.

„Właściciel FB w zasadzie sam złamał swój regulamin, a tym samym umowę pomiędzy administracją strony Konfederacja, a firmą Meta. Prawie 700 tysięczny Fanpage Konfederacji został usunięty za rzekome łamanie standardów społeczności. A za co na prawdę? Za przedstawianie opinii innych ludzi, za własne zdanie konfederatów, za wolność słowa i maszerowanie pod prąd” – napisał Michał Urbaniak.

Michał Urbaniak: to ingerencja w scenę polityczną Polski

„Tu musi wkroczyć państwo polskie, bo za chwilę obudzimy się w rzeczywistości totalitaryzmu globalnych korporacji. Czy dyktat globalnych korporacji wygra z wolnością słowa? Działania Facebooka wobec Konfederacji ingerują w scenę polityczną Polski. Dziś przyszli po nas, a w przyszłości mogą przyjść po kogoś innego!” – napisał polityk Konfederacji.

„To co właśnie zrobił właściciel Facebooka ze stroną Konfederacji pokazuje, że za chwilę możemy obudzić się w świecie dyktatu globalnych korporacji, w którym wolność słowa, prawa polityczne czy możliwość dyskusji będą ZAKAZANE! Zgodnie z doktryną skrajnej lewicy” – napisał Urbaniak.

Czytaj także: Bosak: Usunięcie przez facebook profilu Konfederacji to ingerencja w demokrację