PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Czas wolny /Konrad Berkowicz: Cenzura ma odwrotny efekt. Poparcie dla Konfederacji rośnie

Konrad Berkowicz: Cenzura ma odwrotny efekt. Poparcie dla Konfederacji rośnie

Autor: Tomasz Racki 2022-01-07 22:21:22
Konrad Berkowicz

Poparcie dla Konfederacji skoczyło do 12 procent – takie dane płyną z sondażu dla portalu wPolityce.pl, który skomentował Konrad Berkowicz.

„Cenzura, podobnie jak np. w PRL, może mieć efekt odwrotny do zamierzonego. Coraz więcej osób widzi, że jesteśmy jedyną wiarygodną siłą antysystemową. W najnowszym sondażu Konfederacja ma już 12% poparcia! Działamy – teraz z jeszcze większą energią i motywacją” – napisał Konrad Berkowicz.

Konrad Berkowicz: teraz uderzenie w konkretnych posłów?

„Najpierw (przed wyborami parlamentarnymi) rządowa (i nie tylko) telewizja całkowicie banuje Konfederację, udając że ta nie istnieje. Później robi to międzynarodowa i zaangażowana politycznie korporacja. Czyż można wyobrazić sobie lepszy certyfikat wiarygodności dla nas jako jedynej autentycznej siły antysystemowej w Polsce?” – napisał Berkowicz.

„Fac---book usunął profil polskiego ugrupowania parlamentarnego, mającego ponad 10% poparcia w sondażach! To bezprecedensowe uderzenie międzynarodowej korporacji w polską scenę polityczną, a następnym krokiem może być uderzenie w poszczególnych posłów. Nie ma możliwości, aby przewidzieć jaki będzie bieg wydarzeń w najbliższych dniach” – dodał polityk Konfederacji.

Czytaj także: Morawiecki: usunięcie Konfederacji z Facebooka uderza w wartości demokratyczne