PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Czas wolny /Będzie sprawniejsza dystrybucja polskiej żywności w Wielkiej Brytanii

Będzie sprawniejsza dystrybucja polskiej żywności w Wielkiej Brytanii

Autor: Świat Rolnika 2016-11-15 12:04:03
Będzie sprawniejsza dystrybucja polskiej żywności w Wielkiej Brytanii

Spiżarnia Spółka Jawna, polski dystrybutor produktów spożywczych na rynki UE, wdrożyła oprogramowanie ERP Navireo, dzięki czemu zwiększyła wydajność i usprawniła współpracę z dostawcami.

Dzięki systemowi Navireo Spiżarnia, która specjalizuje się w eksporcie żywności na rynki UE, w szczególności do Wielkiej Brytanii, zautomatyzowała wiele powtarzalnych i pracochłonnych czynności. W ten sposób zaoszczędziła około 20 proc. łącznego czasu pracy. Zyskała większą wydajność i zdecydowanie lepszą organizację działania całej firmy. Usprawniła i zintegrowała zarządzanie sprzedażą, zakupami, przyjęciami, magazynem, rozliczeniami czy nadzorem zarządu. Dodatkowo wdrożyła stworzone na zamówienie rozszerzenia uwzględniające specyficzne potrzeby firmy.


Używany dotychczas przez Spiżarnię system pudełkowy przestał spełniać jej wymagania, m.in. ze względu na ograniczone możliwości rozbudowy.

 

– Po dogłębnej analizie dostępnych na rynku rozwiązań zdecydowanie wybraliśmy Navireo firmy InsERT – informuje Karol Wroński, współwłaściciel Spiżarni.

 

– System ma bogatą podstawową funkcjonalność, a dodatkowo dzięki łatwej i nieograniczonej rozbudowie zagwarantował nam precyzyjne dostosowanie nowych funkcji do specyfiki działalności naszej firmy. Szczególną uwagę zwróciliśmy również na łatwą, intuicyjną obsługę systemu oraz dostępną opiekę posprzedażną – dodaje Janusz Mroczek, dyrektor handlowy w Spiżarni.


Co więcej, udało się funkcjonalnie połączyć Navireo z autorskim systemem B2B. W efekcie możliwa jest również współpraca z różnorodnymi programami dostawców Spiżarni. Pozwala to m.in. na bezpośrednią wysyłkę zamówień w narzuconych przez dostawców formatach i sposobach komunikacji (e-mail, ftp itp.).

 

Marek Szklarz z InsERT S.A./McD/Fot. pixabay.com