PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Czas wolny /Agro Show 2022 – znamy daty przyszłorocznych wystaw

Agro Show 2022 – znamy daty przyszłorocznych wystaw

Autor: Sebastian Wroniewski 2021-11-06 06:09:26
Agro Show

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zaprasza na wystawy AGRO SHOW, które odbędą się w 2022 r.

W roku 2022 Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych planuje przeprowadzić trzy wystawy.

Agro Show 2022 – daty wystaw

Pierwszą w nich będzie Mazurskie AGRO SHOW w Ostródzie, które odbędzie się 12-13 lutego 2022 roku.

W maju zapraszamy do województwa lubelskiego do Ułęża na wystawę Zielone AGRO SHOW w dniach 21-22 maja 2022 roku. We wrześniu tradycyjnie spotkamy się w Bednarach na wydarzeniu, które planowane jest na 23-25 września 2022 roku.

– informuje Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Agro Show 2021 – podsumowanie XXII edycji wydarzenia

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show 2021 odbyłaAGRO SHOW się w dniach 24-26 września na terenie lotniska w Bednarach. Mimo wielu obaw i dużej niepewności związanej z roczną przerwą spowodowana pandemią, impreza odbyła się bez przeszkód. Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą kilkuset wystawców, którzy brali udział w tym wydarzeniu.

Kiedy po pandemicznej przerwie przystępowano do organizacji kolejnej edycji wydarzenia, wielu zastanawiało się, jak taka przerwa wpłynie na frekwencję. Czy rolnicy, którym ta impreza jest dedykowana, nie zapomnieli o niej, czy czekają, czy przyjadą, czy może w poszukiwaniu nowości nie ograniczą się tylko do wirtualnej, cyfrowej przestrzeni. To były pytania i obawy naturalne w sytuacji, gdy świat znalazł się na zakręcie. Obawy były naturalne, ale, jak się okazało, płonne. Kolejna edycja sztandarowej imprezy już za nami można odetchnąć z ulgą.

W tym roku prezentowano maszyny, o których dwa lata temu mało kto jeszcze mówił i których nikt nie miał okazji zobaczyć. W efekcie to była chyba rekordowa edycja wydarzenia pod względem prezentowanych nowości. Kombajny o ogromnej wydajności, czy pierwsze w sektorze rolniczym maszyny autonomiczne przyciągały spragnionych nowinek technologicznych odwiedzających. Z kolei bardzo bogata, w porównaniu z poprzednimi edycjami wydarzenia oferta maszyn do mechanicznego usuwania chwastów z pól świadczy o umacniającym się trendzie rolnictwa opartego na naturalnych metodach uprawy. To dobrze rokuje na przyszłość.

Czytaj też: Minister rolnictwa na targach Zagroda i Agro Show

pigmiur.pl/fot.Twitter