Powraca Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW, organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W tym roku wystawa odbędzie się we wrześniu w Bednarach. Pozwalają na to obowiązujące obostrzenia pandemiczne, które zostały niedawno poluzowane.
AGRO SHOW w Bednarach odbędzie się w dniach 24-26 września 2021 roku. Organizatorzy zaczynają przygotowania do wystawy. W przyszłym tygodniu zostaną opublikowane szczegóły tegorocznej wystawy rolniczej.
Przywracamy możliwość prowadzenia w tradycyjny sposób targów, konferencji, wystaw – z tym samym limitem, który dotyczy innych zdarzeń, eventów w obiektach zamkniętych, gdzie jedna osoba przypada na 15 m kw.
– oświadczył minister zdrowia Adam Niedzielski.
Oznacza to, że organizatorzy wreszcie mogą w pełni rozpocząć przygotowania do wystawy AGRO SHOW. Od przyszłego tygodnia na stronie www.agroshow.pl dostępne będą formularze zgłoszeniowe na wystawę.
Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. Wystawa od lat postrzegana jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych.
Wystawa to również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.
AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. W 2018 roku przypadła 20-ta edycja wystawy. Impreza na stałe wpisała się do kalendarza wystaw rolniczych i co roku gromadzi wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych.
Każdego roku na wystawie prezentuje się ok. 800 firm w szeroko pojętej branży rolniczej. Każdy kto liczy się w branży i chce spotkać się ze swoimi klientami obecny, jest na AGRO SHOW. Wystawcami są krajowi producenci maszyn rolniczych, a także przedstawicielstwa wszystkich czołowych światowych marek maszynowych. To wystawa także dla producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm z sektora finansowego, producentów wyposażenia budynków inwentarskich i innych branż związanych z rolnictwem. Wśród 800 wystawców blisko 120 to firmy z zagranicy. Wystawę każdego roku odwiedza blisko 140 tysięcy rolników.
agroshow.pl/fot.agroshow.pl