PILNE!

Portal rolniczy - porady dla rolnika - informacje agro

Czas wolny /AGRO SHOW – zapraszamy w dniach 24-26 września do Bednar

AGRO SHOW – zapraszamy w dniach 24-26 września do Bednar

Autor: Sebastian Wroniewski 2021-06-08 09:12:47
AGRO SHOW

Powraca Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW, organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W tym roku wystawa odbędzie się we wrześniu w Bednarach. Pozwalają na to obowiązujące obostrzenia pandemiczne, które zostały niedawno poluzowane.

AGRO SHOW wraca

AGRO SHOW w Bednarach odbędzie się w dniach 24-26 września 2021 roku. Organizatorzy zaczynają przygotowania do wystawy. W przyszłym tygodniu zostaną opublikowane szczegóły tegorocznej wystawy rolniczej.

Przywracamy możliwość prowadzenia w tradycyjny sposób targów, konferencji, wystaw – z tym samym limitem, który dotyczy innych zdarzeń, eventów w obiektach zamkniętych, gdzie jedna osoba przypada na 15 m kw.

– oświadczył minister zdrowia Adam Niedzielski.

Oznacza to, że organizatorzy wreszcie mogą w pełni rozpocząć przygotowania do wystawy AGRO SHOW. Od przyszłego tygodnia na stronie www.agroshow.pl dostępne będą formularze zgłoszeniowe na wystawę.

AGRO SHOW – co to takiego?

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. Wystawa od lat postrzegana jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych.

Wystawa to również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

Szczepan Wójcik o ustawie KO: "Rolnicy powinni bardzo uważać". Jest szansa na porozumienie z poseł Piekarską?

AGRO SHOW – dlaczego warto?

AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza AGRO SHOW w Europie. W 2018 roku przypadła 20-ta edycja wystawy. Impreza na stałe wpisała się do kalendarza wystaw rolniczych i co roku gromadzi wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych.

Każdego roku na wystawie prezentuje się ok. 800 firm w szeroko pojętej branży rolniczej. Każdy kto liczy się w branży i chce spotkać się ze swoimi klientami obecny, jest na AGRO SHOW. Wystawcami są krajowi producenci maszyn rolniczych, a także przedstawicielstwa wszystkich czołowych światowych marek maszynowych. To wystawa także dla producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm z sektora finansowego, producentów wyposażenia budynków inwentarskich i innych branż związanych z rolnictwem. Wśród 800 wystawców blisko 120 to firmy z zagranicy. Wystawę każdego roku odwiedza blisko 140 tysięcy rolników.

agroshow.pl/fot.agroshow.pl


Autor: Polska Agencja Prasowa

Śmieciowe pułapki na zwierzęta. Naukowcy podają szokujące dane


Autor: Polska Agencja Prasowa

IMGW prognozuje: Jutro czekają nas rekordowe upały


Autor: Emilia Gromczak

Pokazy polowe maszyn rolniczych w Nagradowicach ruszają 12 lipca


BULT SMOGOWICZE