Prawo

Zderzenie kombajnu z samochodem. Nie żyje 17-latka.

Zamojscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym do którego doszło wczoraj w Iłowcu. Audi, którym kierowała 21-letnia mieszkanka gm. Skierbieszów zderzyło się z kombajnem. 17-letnia pasażerka samochodu osobowego zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Wypadek wydarzył się wczoraj tuż po godzinie 15.00. Na drodze powiatowej w miejscowości Iłowiec srebrne Audi uderzyło w jadący z naprzeciwka kombajn. Osobówką kierowała 21-latka, a kombajnem 37-letni mężczyzna. Oboje są mieszkańcami gm. Skierbieszów.

W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala trafiła kierująca Audi oraz 17-letnia pasażerka samochodu. Niestety lekarzom nie udało się uratować jej życia. Nastolatka zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Jak ustalili policjanci zarówno kierująca Audi jak i kierujący kombajnem byli trzeźwi. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zdarzenia.


Polub Świat Rolnika na Facebooku i bądź na bieżąco


M.O./lubelskapolicja.gov.pl/Fot. Policja Lublin

Zgodnie z rozporzadzeniem możesz cofnąć zgode którą wcześniej nam dałeś. Jednak uprzedzamy że portal może przestać działać poprawnie. Cofnij zgodę.